€ 13000-14000zł/mies.

Oferta pracy w Niemczech na magazynie od zaraz jako Lider z niemieckim w Cloppenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cloppenburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2024 00:17
  • Wygasa: 17 dni, 14 godzin

Od zaraz w rejonie Cloppenburga propozycja pracy w Niemczech na magazynie jako lider ze znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień z pomocą wózków elektrycznych.

Lokalizacja: Cloppenburg

Znasz dobrze niemiecki i szukasz pracy na wakacje? Mamy dla Ciebie idealną propozycję pracy tylko do 30.09. Kompletuj zamówienia w magazynie znanej sieci supermarketów. To praca w dziale z suchym asortymentem w temperaturze pokojowej. Twoim zadaniem będzie przygotowywanie dostaw do sklepów na czas.

Przed wyjazdem do Niemiec dopełnimy wszelkich formalności. Proces rekrutacji przebiega zdalnie, więc wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu.

Uwierz, znamy się na rzeczy. Co roku zatrudniamy nawet 15 000 nowych pracowników – dołącz do nich!

OBOWIĄZKI

• Zbieranie zamówienie za pomocą wózków elektrycznych

• Praca z systemem komputerowym sterowanym głosem

• Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki

• Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

GWARANTUJEMY

• Stawkę wynoszącą 20,00 €/h brutto

• Dodatki za nadgodziny i nocki 25%, niedziele 50% i święta 100%

• Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany

• Gwarantowane wynagrodzenie za 151 godzin miesięcznie

• DARMOWE Zakwaterowanie

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)

• Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej

• Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie

• Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę

• Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

WYMAGANIA

• Gotowość do pracy w sobotę

• Prawo jazdy

• Mile widziana znajomość j. angielskiego

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj a nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.

applications@ottoworkforce.eu

Klauzula RODO
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 2066855551a13dc

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.