€ 1844 euro

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu od zaraz w domu opieki seniora, Bad Aibling

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Aibling
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Długość umowy: bezterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2022 01:35

Od zaraz ze znajomością języka w Bad Aibling do podjęcia legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu pomieszczeń w domu opieki seniora. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu (częściowo płatne).

PRACA STAŁA W OPARCIU O NIEMIECKĄ UMOWĘ O PRACĘ, BEZ POŚREDNICTWA.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prace porządkowe na terenie obiektu
• Wsparcie pracowników kuchni – prace pomocnicze
• Prace pomocnicze w pralni

WYMAGANIA:

• Języki :niemiecki, w mowie – B1 – średnio
zaawansowany,
• Doświadczenie zawodowe – 1 rok pracy przy sprzątaniu
• Dobry stan zdrowia; niezależność, niezawodność i
elastyczność
• Empatia
• Gotowość do pracy stałej w Niemczech

FIRMA OFERUJE:

• Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę na
niemieckich zasadach,
• 6 miesięczny okres próbny
• Zakwaterowanie (częściowo płatne)
• 1 zmianowy system pracy – 06:00-14:00; lub 08:00-
16:00
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe.
• Zatrudnienie od zaraz.

ilona@opiekunki365.pl

ID ogłoszenia: 519621f77dd7a02a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez IlonaOpiekunki365

Ostatnie przedmioty dodane przez IlonaOpiekunki365 »