€ 1400€

Opiekunka osób starszych oferta pracy w Niemczech do Pani 85 l. z Unna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Unna
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2020 04:09

Począwszy od 23-go czerwca aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie z Unna przy opiece nad Panią w wieku 85 lat, która porusza się z pomocą rollatora.

Miejscowość: 59425 UNNA
Termin 23.06.2020
Osoba podopieczna: Pani Marianne Sohn
Wiek : 85 lat
Waga 73 KG
Wzrost: 168 CM

Opis osób podopiecznych

Dzień opiekunka rozpoczyna około godz. 8, wtedy opiekunka pomaga podopiecznej wykonać poranną toaletę, następnie jest śniadanie. Przed południem, kiedy dopisuje pogoda, chętnie wychodzi na zewnątrz. Następnie jest pora obiadowa, po obiedzie może być spacer lub seniorka spędza czas na tarasie. Około godzinie 19.00 je kolację, około godz. 21 idzie spać.
Pacjentka potrafi określić czego chce, daje wskazówki czego oczekuje, chętnie też przebywa sama. Seniorka porusza się przy rollatorze, natomiast nie jest już tak silna na nogach jak kiedyś w związku z tym wymaga pomocnej dłoni podczas wstawania. Przy tym opiekunka musi użyć troszkę siły.
Podopieczna nie powinna jeść produktów zawierających wapń.

Opiekunka ma standardową dzienną przerwę 2-3 godziny dziennie oraz jedno wolne popołudnie.
Na każdy weekend podopieczną odwiedza syn, który jest bardzo miły i nie stwarza problemów.
Zakupy można robić z przyjacielem rodziny. Drobne produkty opiekunka kupuje sama. Ciężkie zakupy dowozi syn.

Syn daje pieniądze 70 E- co tydzień. + 20-30€ na artykuły higieniczne (papier, rękawiczki itp.)

Sklepy Netto 15 min pieszo

Około 2 km do Rewe, Rossman itp.
Pflegedienst: rano i wieczorem codziennie przychodzi pielęgniarka, żeby podać leki, rano zakłada pończochy uciskowe
Schorzenia: niewydolność serca, po zawale, niewydolność nerek, demencja, inkontynencja pełna, parkinson

Czynności wykonywane przez podopieczną:

PANI:
– poruszanie się – przy rollatorze bardzo powoli, po schodach -lift
– toaleta – z pomocą /pampers/wkładki
– higiena osobista/ mycie – z pomocą
– ubieranie – z pomocą
– jedzenie- samodzielnie

Wstawanie w nocy: brak

Zakres obowiązków:
– Opieka nad seniorką
– gotowanie
– spacery
– sprzątanie
– zakupy
– pranie/prasowanie

Warunki domowe: dom jednorodzinny na obrzeżach miasta

Warunki dla Opiekunki:
– pokój w pełni wyposażony z Internetem
Stawka 1400€ netto
Tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 155ee38b4fa0414

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.