€ 1250E

Osnabrück oferta pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pani 83 l.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Spele
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzg.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 czerwca 2019 04:57

Od 30-go czerwca w rejonie Osnabrück do podjęcia praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad seniorką w wieku 83 lat, która porusza się na wózku inwalidzkim, pomaga przy transferze, podnośnik w łazience kontroluje potrzeby.

OPIS STANOWISKA
szukamy opiekunki do naszej rodziny – OD 30.06,
miejsce pracy: 48480 Spelle

DO OPIEKI PANI, KTÓRA MIESZKA SAMA,
160kg, 55 cm, 83 lata porusza się na wózku inwalidzkim, pomaga przy transferze, podnośnik w łazience kontroluje potrzeby.
Trzeba jej pomóc w toalecie, ale pieluch nie ma.
Nie ma też problemów ze snem

WYMAGANIA
– OPIEKUNKA musi mieć już doświadczenie przy opiece
– JĘZYK komunikatywny

NASZA OFERTA
oferujemy:
– stawka miesięczna: 1250 Euro na rękę
– legalną pracę
– A1 i EKUZ
– składki od średniej krajowej
– wynagrodzenia w euro lub w złotówkach
– firma ponosi koszty transportu

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel.535-227-228 lub mail: s.witkowska@az-partner.com

ID ogłoszenia: 3115d0a72075bd61

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.