€ 17,00-19,00 €/h

Pakowanie leków Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2024 00:08
  • Wygasa: 14 dni, 3 godzin

Firma z okolic Drezna poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech od zaraz. Ogłoszenie bez znajomości język także dla par przy pakowaniu-przepakowywaniu leków oraz suplementów diety. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione w kwocie 200 euro miesięcznie od osoby.

Stanowisko: pakowacz

  • Lokalizacja: Drezno
  • Liczba miejsc: 4
  • Wynagrodzenie: 17,00-19,00 €/h brutto

Zadania:

  • Pakowanie i przepakowywanie leków oraz suplementów diety zgodnie z określonymi standardami
  • Etykietowanie opakowań i przygotowywanie produktów do wysyłki
  • Kontrola jakości pakowanych produktów, dbanie o zachowanie wysokich standardów higieny

Wymagania:

  • Brak wymogu znajomości języka niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja i współpraca z innymi pracownikami
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub pakowaniu mile widziane, ale niekonieczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 17,00-19,00 €/h brutto uzależnione od kwalifikacji i języka
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę za 200 euro miesięcznie od osoby
  • Możliwość pracy dla par na wspólnych zmianach ze wspólnym zakwaterowaniem
  • Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Prosimy wysyłać zgłoszenia na adres:

ZukunftsBeruf@berlin.com z dopiskiem “Pakowanie leków Drezno 07/2024”.

W zgłoszeniu prosimy o załączenie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego.

ID ogłoszenia: 7976689e494b2b63

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.