€ 11-12 euro brutto/h

Pakowanie zabawek praca Niemcy od zaraz dla par w Sonneberg (Turyngia)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 96515 Sonneberg (Turyngia), Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 01:35

Także dla par w rejonie Sonneberg (Turyngia) dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech przy pakowaniu zabawek. Zatrudnienie dla chętnych z komunikatywną znajomością języka.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy pakowaniu zamówień. Firma zajmuje się produkcją zabawek.
Poszukujemy również osób które dodatkowo mogły by pełnić dodatkowe funkcje kierowcy z własnym samochodem na wyjazd.

Miejscowość: 96515 Sonneberg (Turyngia), Niemcy
Rozpoczęcie projektu: 09 lub 14.03.22r (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótszy okres)

Zakres obowiązków:
-kompletowanie zamówień (Pick by Voice)
-przygotowanie towaru pod zamówienie
-pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
-Znajomość języka Niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
-Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą
-Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie + płatne dni wolne
-Możliwość wyjazdu w parze lub z kimś znajomym
-Darmowe zakwaterowanie w Niemczech
-Codzienne wsparcie koordynatora z Polski

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 2506226104702ec0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.