€ 13,00 €/h brutto +50€ diety

Praca Niemcy dla mechaników samochodowych w Schwabach od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwabach
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2022 01:19

Agencja personalna dla klienta z Schwabach od zaraz poszukuje doświadczonych mechaników samochodów osobowych i ciężarowych do pracy w Niemczech przy naprawach pojazdów.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecka firma z polskimi korzeniami, dzialajaca na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto: „Sukces firmy zalezy od jego pracowników” – zostan jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

MECHANIK SAMOCHODOW OSOBOWYCH LUB CIEZAROWYCH

Miejsce pracy: Niemcy – 91126 Schwabach
Nr ref: MECH-SCHWAB/DE/2022

Opis stanowiska:
– naprawa samochodów ciezarowych lub osobowych
– obsluga sprzetu diagnostycznego
– badania okresowe i wymiana plynów eksploatacyjnych
– stawka 13,00 euro brutto/h + 50,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
– mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego
– doswiadczenie zawodowe
– mile widziane swiadectwo ukonczenia szkoly w zawodzie mechanik
– prawo jazdy oraz samochod na wyjazd

Oferujemy:
– niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
– ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
– zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
– opieke polskojezycznego koordynatora
– mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
– platny urlop w wymiarze 25 dni w roku
– dodatek urlopowy i swiateczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
– platne dni ustawowo wolne od pracy
– premie za polecenie nowych pracowników
– odziez ochronna
– dostep do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowanych prosimy wyslac swoje CV na adres mailowy: profil@lupa-personal.de w temacie maila prosze wpisac nr ref: MECH-SCHWAB/DE/2022

ID ogłoszenia: 65562330170c1248

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.