€ 12.00 € brutto/h

Praca Niemcy dla pokojówek od zaraz przy sprzątaniu pokoi hotelowych, Aufseß

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 91347 Aufseß (okolice Norymbergi), Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 01:26

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla pokojówek przy sprzątaniu pokoi hotelu działającego w Aufseß. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pokojówki / osoby sprzątającej. Klient prowadzi Browar z restauracją, posiada 17 pokoi.

Rozpoczęcie projektu: 09.03.2022r lub 14.03.2022r
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejsce: 91347 Aufseß (okolice Norymbergi), Niemcy

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie 12 euro brutto/h
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość języka Niemieckiego
-gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

Obowiązki:
– sprzątanie pokoi gości hotelowych podczas ich pobytu i po ich wyjeździe
-sprzątanie części wspólnych oraz restauracji

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 40462260f6346f93

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.