€ 2250-3000

Praca Niemcy od zaraz jako pomocnik montera na budowie hal bez języka, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Opublikowany: 11 lipca 2024 00:01
  • Wygasa: 26 dni, 16 godzin

M.in. w rejonie Hamburga dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech na budowie jako pomocnik montera hal. Bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione.

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, bezpłatne zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego brygadzisty!

Pomocnik montera na budowie hal, niemiecka umowa, bezpłatne zakwaterowanie

Lokalizacja: Całe Niemcy
* Zakres obowiązków:
– praca na 1 zmianę w średniej wielkości firmie budowlanej
– prace montażowe hal stalowych : montaż fasad, płyt ściennych i obróbka blacharska
– prace dekarskie: montaż dachowych płyt o rożnych profilach, montaż drzwi, okien PCV, oświetlenia ściennego i dachowego
PODSTAWOWE WYMAGANIA:
– czytanie planow, rysunkow technicznych / budowlanych
– umiejetnosc montazu hal i obrobek blacharskich
*Oferujemy:
– Niemiecką umowę o prace, bezpośrednio z niemieckim pracodawca, na czas nieokreślony
– Stabilne zatrudnienie z system zjazdów do Polski: 3×1, 4×1, 2×2, 6×2
– Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, telewizji i Internetu
– Wynagrodzenie początkowe 2000 euro NETTO
– Rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)
Jestesmy niemiecka firma budowlana z siedziba w Hamburgu.
Zajmujemy sie budowa i montazem hal na terenie całych Niemiec.
UWAGA! Akceptujemy też osoby prowadzące działalność gospodarczą. Stawka do uzgodnienia!

Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE CV na

ludmilakaczorowska@gmail.com

Kontakt telefoniczny: +4904051907029

ID ogłoszenia: 647668e20537119f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Kaczorowska
  • Zarejestrowany od: 6 marca 2023

Inne przedmioty dodane przez Kaczorowska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Kaczorowska »