€ 1500 EUR netto

Praca Niemcy od zaraz opiekunka do starszej Pani 85 l. z Gimbsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gimnsheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 01:45

W miejscowości Gimbsheim od początku grudnia poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 85 lat, która zmaga się z demencją.

Nr oferty: MCS/#2999
Nr KRAZ: 10608

Data wyjazdu 01.12.2020

Charakterystyka miejsca pracy

Podopieczna: 85 lat / 155 cm / 60 kg

PG: 3

Podopieczna cierpi na demencję. Pani porusza się przy pomocy chodzika. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Nie występują problemy z inkontynencją oraz z wypróżnianiem. Pani ma problemy z przesypianiem nocy.

Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny / osobny pokój / osobna łazienka / internet

Obowiązki

Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą

Wsparcie podopiecznej w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.

Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)

Organizowanie czasu wolnego, spacery, rozmowy, gry, a przede wszystkim wspólne wycieczki.

Oczekiwania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy

Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność

Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie

Oferujemy

Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie

Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)

Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka

Gwarancję terminowych wypłat

Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy

Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu

Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

marketing@mcare.pl

ID ogłoszenia: 3855fa13596da2d1

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.