€ 17,50 brutto/h+mieszkanie

Praca Niemcy od zaraz produkcja elektroniki bez znajomości języka, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2024 00:04
  • Wygasa: 14 dni, 3 godzin

Z darmowym mieszkaniem od zaraz ciekawa praca w Niemczech na produkcji elektroniki dla branży automotive. Zatrudnienie bez języka w fabryce z Berlina. Niewymagane doświadczenie zawodowe – szkolenie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: okolice Berlina

Liczba miejsc: 6

Zarobki: 17,50 €/h brutto na początek

Obowiązki:

  • Montaż komponentów elektronicznych: Precyzyjne łączenie elementów zgodnie z instrukcjami i specyfikacjami.
  • Kontrola jakości: Sprawdzanie działania zamontowanych komponentów oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych: Korzystanie z narzędzi i urządzeń wspomagających proces montażu.

Wymagania:

  • Elastyczność w pracy zmianowej: Gotowość do pracy w różnych godzinach.
  • Umiejętność pracy zespołowej: Efektywna współpraca i komunikacja z innymi pracownikami.
  • Dokładność i precyzja: Staranność w wykonywaniu zadań oraz dbałość o szczegóły.
  • Doświadczenie w produkcji: Mile widziane, ale niekonieczne.
  • Brak wymogu znajomości języka niemieckiego: Praca dostępna bez znajomości języka.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 17,50 €/h brutto na początek, z możliwością podwyżki po okresie próbnym.
  • Bezpłatne zakwaterowanie: Na początku zatrudnienia, aby ułatwić adaptację w nowym miejscu pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego: Zdobycie cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży automotive.
  • Wsparcie w adaptacji: Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem oraz wsparcie w aklimatyzacji.
  • Stabilne warunki zatrudnienia: Umowa o pracę na pełen etat z perspektywą długoterminowej współpracy.

Aplikacja:

Prosimy wysyłać zgłoszenia na adres:

ZukunftsBeruf@berlin.com z dopiskiem “Elektronika Berlin 07/2024”.

W zgłoszeniu prosimy o załączenie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego.

ID ogłoszenia: 2726689e35d6a5bc

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.