€ 1100-1400

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu od zaraz, Gotha 2022

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha, Lipsk, Jessen, Hermsdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 marca 2022 01:22

Dla pakowaczy m.in. w rejonie Gotha od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu drobiu. Zatrudnienie 2022 także bez znajomości języka niemieckiego.

MATURZYSTO! STUDENCIE!
Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!
Rozpocznij pracę zaraz po egzaminach, a potem ciesz się wakacjami!
W grupie raźniej – znajdzie się miejsce również dla twoich znajomych!
Miejsce pracy: Gotha (99867) / Lipsk (06258) / Meerane (08393) / Jessen (06917) /Hermsdorf 07696

Zakres obowiązków:
● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:
● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność – wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
● Wynagrodzenie w wysokości 11.60 euro brutto/h oraz dodatki i premie
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Możliwość zatrudnienia od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres:

biuro@jobconsult.pl

lub o kontakt pod numerem

T: +48786963736
T: +48756410013
T: +48508530100

ul.Krótka 6A
59-900 Zgorzelec

ID ogłoszenia: 2836239ada3a6d4d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.