€ 1300€

Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani 87 lat z Raesfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Raesfeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2020 00:35

W miejscowości Raesfeld aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 87 lat, która wymaga wsparcia w codziennej czynności.

Miejscowość: 46348 Raesfeld- małe miasteczko
Osoba podopieczna:
Wzrost 160cm
Waga 55 kg
Wiek 87 lata

Opis osoby podopiecznej:

Pani Johanna jest ciepła, przesympatyczna starszą Panią. Mieszka w dużym domu na pierwszym piętrze z ogromnym tarasem, na parterze domu mieszka córka.
Jeśli chodzi o osoby obce na ogół zachowuje dystans, ale zmienia się to po bliższym poznaniu się. Pani większość czasu leży, ale jest w stanie sama się podnieść i przejść kilka kroków przy pomocy rolatora. Lubi też siedzieć w fotelu.
Pani przesypia większość dnia, ale posiłki je zazwyczaj przy stole.
Gotuje się też dla córki. Córka ma małego psa, nie jest agresywny, nie trzeba się nim zajmować.

W odległości 10 min znajduje się sklep- kawiarnia, Aldi, Rewe, kościół
Opiekunka robi zakupy- 80 Euro jeżeli brakuje córka dokłada- codziennie robi się zakupy
8 -9 śniadanie, 12:30 obiad, drzemka poobiednia, 18 kolacja.
2,5 h- pause, pół dnia wolnego raz w tyg.

W domu jest pflegebett, badewannelift, krzesełko toaletowe, rollator.

Schorzenia: osłabienie starcze, demencja, astma, osteoporoza, inkontynencja, Alzhaimer

Pielęgniarka: tak, zakłada się pończochy uciskowe rano i zdejmuje wieczorem. Podaje wziewy i leki.

Czynności wykonywane przez podopieczną:
– poruszanie się – z pomocą rotatora, na ogół jednak leży
– toaleta – z pomocą
– higiena osobista/ mycie- z pomocą
– ubieranie- z pomocą
– jedzenie- samodzielnie
Wstawanie w nocy: rzadko, w razie potrzeby
Zakres obowiązków:
– gotowanie,
– pranie, prasowanie,
– sprzątanie
– zakupy
Warunki domowe: bliźniak z ogrodem
Warunki dla Opiekunki:
– w pełni wyposażony pokój, internet,
Wymagania:
– komunikatywna lub podstawowa znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie w opiece i opisanej sytuacji podopiecznej
– Stawka 1300€ netto
Bonus wakacyjny do 200€ netto
tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 6335ef5fee1d5620

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.