€ 1450€

Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani 93 l. z Bad Harzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Harzburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 04:28

Od zaraz w miejscowości Bad Harzburg dostępna praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 93 lat, która jest mobilna pomimo wieku.

RODZAJ:
1. Nowe- Dorothea
2. Termin zlecenia od 10.06 do: 6-8 tyg
3. Miejscowość: 38667 Bad Harzburg
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 160
2.Waga : 59
3.Wiek: ur . 1927

Opis Podopiecznej/go:
Pani Dorothea jest jeszcze fit i mobilna, pomimo wieku. W zasadzie prawie wszystko może zrobić samodzielnie – potrzebuje pomocy przy zmianie worka stomijnego i przy kąpieli.
Opiekunka musi mieć seniorkę na oku i przejąć prowadzenie domu. Do tego potrzebne jest prawo jazy, by sprawnie wszystko załatwić i by z seniorką pojechać raz na jakiś czas na krótką wycieczkę, bo chce być jeszcze aktywna i lubi towarzystwo.
Opiekunka musi mieć solidny komunikatywny lub dobry język, by się dobrze porozumiewać z seniorką.
Czas wolny nie stanowi problemu, bo córki regularnie odwiedzają mamę, do tego seniorka chodzi 2 razy w tyg na spotkanie, gdzie z innymi seniorkami grają w karty itp. – teraz z powodu pandemii nie było tego, ale powoli wracają wszystkie aktywności i te spotkania też niedługo będą się odbywać.

Schorzenia: artroza, stomia

Pielęgniarka: nie ma
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – balkonik, o lasce.
b) toaleta – samodzielnie
c) higiena osobista/ mycie – z pomocą
d) ubieranie- samodzielnie
e) Jedzenie. – samodzielnie

Wstawanie w nocy – 1-2 razy wstaje seniorka, ale z reguły nie budzi opiekunki.
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom w mieście, niedaleko centrum, do sklepu ok 10 min pieszo, 5 min autem
Warunki dla Opiekunki: 2 pokoje, TV, Internet, czas wolny 2 godz dziennie, godziny do ustalenia na miejscu, seniorka zostaje sama lub z rodziną, + 2 razy po pół dnia – rodzina zajmie się seniorka
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: FS, kom/ gut, palenie tylko na zewnątrz
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia: Umowa zlecenie
stawka 1450€netto
tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 1695ed7b4034e8dd

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.