€ 14/h

Praca w Niemczech na budowie dla malarza-tapeciarza od zaraz w Bad Waldsee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Waldsee
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 marca 2022 02:23

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz dla malarza-tapeciarza. Zatrudnienie w Bad Waldsee dla budowlańców z podstawową znajomością języka przy malowaniu, szpachlowaniu, tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Bad Waldsee, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy + 7 euro netto diety za diety godzinowej

Liczba miejsc do obsadzenia: 30

Zadania:

  • samodzielne przygotowanie powierzchni do pracy – obróbka wstępna
  • szpachlowanie, malowanie na zewnątrz i wewnątrz
  • tapetowanie

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • minimum 3 lata doświadczenia, koniecznie udokumentowanego jako malarza
  • preferowane zgłoszenia od osób z wykształceniem kierunkowym jako malarz – pracownik budowlany

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdy di Niemiec
  • pomoc w przygotowaniu tłumaczenia dokumentów
  • opiekę ze strony agencji
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/malarz-praca2022

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/316501/0/

ID ogłoszenia: 63162403b49b5d92

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.