€ 1350€

Praca w Niemczech od zaraz dla opiekuna osób starszych (m) do Pana 90 lat z Bad Hönningen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hoenningen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 03:29

W Bad Hönningen od zaraz potrzebny rzetelny opiekun osób starszych (mężczyzna) do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie dotyczy opieki nad seniorem w wieku 90 lat, który z racji wieku wymaga wsparcia.

MAŁŻEŃSTWO POGGENBURG

Miejscowość: 53506 HöNNINGEN

Osoby podopieczne: PAN WILHELM PANI GUDRUN
Wiek: 93 LATA Wiek: 90 LAT
Wzrost – BRAK INFO Waga – 46 KG
Waga wzrost: 155 CM

Opis osoby podopiecznej:

OSOBY PODOPIECZNE TO PRZEMIŁA STRASZA PARA, MIESZKAJĄCA W PIĘKNYM DOMU W NIEWIELKIEJ MIEJSCOWOSCI HöNNINGEN, NIEDALEKO BONN (OK 10 KM). WIEKSZOSC CZASU PARA SPEDZA W TAK ZWANYM OGRODZIE ZIMOWYM, CZYLI PRZESZKOLONYM TARASIE.

PANI GUDRUN MA 90 LAT JEST OSOBĄ SAMODZIELNĄ POMIMO SWOICH SCHORZEŃ.

OPIEKI W GŁOWNYM STOPNIU WYMAGA PAN:
PAN WILHELM MA 93 LATA. JEST BARDZO PRZYJAZNYM, MIŁYM I WDZIĘCZNYM DO NIEDAWNA BYŁ SPRAWNY, JEDNAK Z RACJI WIEKU JEST JUŻ BARDZO SŁABY, POZA TYM OSTATNIO DOSZŁO DO UPADKU, W WYNIKU KTÓREGO SENIOR POWAŻNIE STŁUKŁ SOBIĘ NOGĘ (BIODRO) I NIE MOŻE CHODZIĆ. TRZEBA MU POMÓC WSTAĆ, USIĄŚĆ NA ŁÓŻKU CZY TEŻ NA WÓZKU. TRANSFERUJE SIĘ PANA NA WÓZEK 4-5 RAZY DZIENNIE ABY ZAPROWADZIĆ GO DO ŁAZIENKI. WAŻY OKOŁO 80 KG. POZA TRANFEREM NA TOALETĘ GENERALNIE PAN CAŁY CZAS LEŻY.
DO PANA PRZYCHODZĄ PFLEGEDIENST, RANO I POPOŁUDNIU PODAJĄ LEKI ORAZ DODATKOWO CO DWA DNI OKOŁO GODZ. 11.30 MYJĄ PODOPIECZNEGO.
PANSTWO ZDECYDOWALI SIĘ NA POMOC OPIEKUNKI, PONIEWAZ SA JUŻ BARDZO LECIWI . NIE TRZEBA WSTAWAC W NOCY, MALZENSTWO CHCIALABY ABY OPIEKUNKA POMAGALA IM W CODZIENNYCH CZYNNOSCIACH NP. W GOTOWANIU I PROWADZENIU GOSPODARSTWA DOMOWEGO.

PLUSEM BY BYŁO, GDYBY OPIEKUNKA MIAŁA PRAWO JAZDY ABY ROBIC ZAKUPY, SAMOCHOD JEST DO DYSPOZYCJI. SKLEP JEST DALEKO OKOŁO7 KM.

STANDARDOWA PRZERWA DZIENNA 2-3 GODZINY DZIENNIE ORAZ DODATKOWE POPOŁUDNIE DO USTALENIA KTÓRE.

Schorzenia:
PAN – PROBLEMY Z KRĄŻENIEM I OSŁABIENIE STRACZE;
PANI – DEMENCJA, NIETOLERANCJA LAKTOZY, WYSOKIE CISNIENIE KRWI, OSLABIENIE STRACZE, UDAR, ALE PRZEBYTY 8 LAT TEMU I NIE MA ZWIAZANYCH Z NIM ZADNYCH POWIKŁAŃ

Czynności wykonywane przez podopieczną:

– poruszanie się – SAMODZIELNIE ALE CZASAMI BĘDZIE POTRZEBNA POMOC OPIEKUNKI
– toaleta – samodzielnie
– higiena osobista SAMODZIELNIE
– ubieranie -z pomocą
– jedzenie- samodzielnie

Wstawanie w nocy: opiekunka nie wstaje w ogóle w nocy

Zakres obowiązków:

– POMOC W GOSPODARSTWIE DOMOWYM SENIOROW
– gotowanie
– rozmowy z podopiecznymi
– pranie/prasowanie
– sprzątanie
– SPACEROWANIE Z PODOPIECZNYMI
– OPIEKUNKA MUSI ROBIC ZAKUPY
– PIELEGNACJA ROSLIN, CZYLI np. PODLEWANIE
Dom na wsi o najbliższego sklepu 2 km, do miasta 6km, generalnie Dom na wsi

Warunki dla Opiekunki:

– pokój 20 M2 w pełni wyposażony z Internetem i tv

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
– referencje
– niepaląca
– prawo jazdy jest wymagane

probetreuung2019@gmail.com

ID ogłoszenia: 4915ed9026453834

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.