€ 1400€

Praca w Niemczech od zaraz dla opiekunki osób starszych do Pani 82 l. z Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:20

Od zaraz poszukiwana empatyczna osoba do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zlecenie z Brunszwiku przy opiece nad Panią w wieku 82 lat, która potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach.

RODZAJ:
1. Nowe- Christa
2. Termin zlecenia od do: 6-8 tyg
3. Miejscowość: 38173
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 165
2.Waga :60
3.Wiek: ur .1938

Opis Podopiecznej/go:
Seniorka ma 82 lata i jeszcze rok temu była sprawna , podczas prostej operacji dostała udaru i od tego czasu jest w domu opieki w Berlinie – w pobliżu miejsca zamieszkania brata, ale chce wrócić do swojego domu i potrzebuje wsparcia opiekunki.
Brat troszczy się o swoją siostrę, mieszka w Berlinie – jakieś 2 godz dorgi od domu seniorki. Seniorka ma partnera życiowego, który odwiedza ją w weekendy, wtedy opiekunka ma czas wolny.
Dom jest położony na obrzeżach , komunkacja miejska jest dostępna co godzinę. Byłoby super, gdyby opiekunka lubiła ogród i mogła w nim zrobić małe , lekkie rzeczy.

Schorzenia: po udarze w 2019 , zaawansowana demencja, zaburzenia rytmu serca, niewydolność sercowa.

Pielęgniarka: tak, rozkłada leki
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – przy balkoniku
b) toaleta – samodzielnie
c) higiena osobista/ mycie – samodzielnie
d) ubieranie- samodzielnie
e) Jedzenie. – samodzielnie

Wstawanie w nocy – seniorka wstaje 1-2 razy w nocy i raczej nie potrzebuje pomocy.
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom na wsi, miejscowość gminna, do sklpeu 15 min komunikacją publiczną, zakupy robi się z rodziną autem.
Warunki dla Opiekunki: pokój, łazienka, Internet, 2-3 godz dziennie czasu wolnego, więcej wolnego czasu tez w weekendy ( , gdy przyjeżdżają bracia czy inna rodzina.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: gut/kom, palenie tylko na zewnątrz
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie
Stawka 1400€
tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 5645ee8d2a24728a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.