€ 1,400.00

Praca w Niemczech od zaraz dla opiekunki osób starszych do Pani 87 l. z Zusmarshausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zusmarhausen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 03:33

Pilnie potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Zusmarshausen przy opiece nad seniorką w wieku 87 lat, która cierpi na cukrzycę.

RODZAJ:
1. Nowe- Franziska
2. Termin zlecenia od: 30.04.2020
3. Miejscowość: 86441 Zusmarhausen
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 1621-
2.Waga : 78
3.Wiek: ur . 1932

Opis Podopiecznej/go:
Pani Franciska ma 87 lat , dwa late temu miła operację kręgosłupa,ale jest znowu sprawna. Ma cukrzycę i po jedzieniu otrzymuje zastrzyk z insuliny. Ważne jest regularne przygotowywanie posiłków. Insulinę daje córka mieszkająca obok lub PD.
Seniorka jest sympatyczna, lubi się uśmiechać.
Ważny jest rytm dnia i by dopilnować wszystkiego jak seniorka się kładzie spać. Seniorka umysłowo jest bez zaburzeń, chciałaby uczestniczyć w domowym zyciu, nie chce by ktoś bez pytanie przestawiał je rzeczy czy decydował o mieszkaniu. Nie potrzebuje transferu, ma aparat słuchowy, dzieki któremu dobrze słyszy.
Seniorka mieszka w dwurodzinnym domu, ona zamieszkuje 1 piętro. Dom jest na wsi, 600 mieszkanców w małej miejscowości, jeden sklep i kościół. Senioka ma 6 dzieci.
Opieunka musi być komunikatywna i lubic wieś. Seniorka chciałaby razem gotować i razem jeść.

Schorzenia: początki demencji, cukrzyca insulinowa, osłabienie starcze, osteoporoza, artroza.

Pielęgniarka: tak, podaje insulinę
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – balkonik/wózek, nie potrzeba transferu
b) toaleta – z pomocą
c) higiena osobista/ mycie – z pomocą lub samodzielnie-zalezy od dnia, jest krzesełko toaletowe
d) ubieranie- z pomocą lub samodzielnie
e) Jedzenie. – samodzielnie
f) 7.00 wstaje, 8.00 sniadanie, 11.30 obiad, 18.00kolacja, 21-22 cisza nocna
Wstawanie w nocy : 1-2 razy, ale nie ma potrzeby, by opiekunka też wstawała. Seniorka radzi sobie sama.
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: mieszkanie 100m2 z ogrodem, na wsi, zakupy robi się z rodziną (rodzina -córka, mieszka w tym samym budynku)
Warunki dla Opiekunki: pokój, internet, TV. Czas wolny 12.00-15.00 każdego dnia +2 razy po pół dnia, seniorka zostaje sama lub pod opieką rodziny.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: kom/gut, palenie tylko na zewnątrz
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Stawka 1350
tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 9495eda5572e696f

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.