€ 1600 euro

Praca w Niemczech opiekunka osób starszych do Pana w Zornheim od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zornheim
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 02:45

Z biegłą znajomością języka od zaraz dostępna praca w Niemczech dla opiekuna lub opiekunki osób starszych. Zlecenie z Zornheim przy opiece nad Panem, który ma problemy ze słuchem i wzrokiem.

Pan jest osobą sprawną umysłowo, nie ma zaburzonej orientacji. Ma częściowe problemy ze słuchem i wzorkiem (nosi aparat słuchowy). Mowa w porządku. Podopieczny potrzebuje pomocy przy higienie, ubieraniu się oraz rozbieraniu. Cierpi na częściową inkontynencję moczową, dlatego stosuje wkładki i pieluchy. Nie ma problemów z żuciem ani przełykaniem, natomiast trzeba Mu pomóc przy jedzeniu – np. pokroić na mniejsze kawałki. W nocy pan budzi się raz i potrzebuje wtedy wsparcia.

Obowiązki opiekuna: Tylko wsparcie, żona zajmuje się domem, 1 x w tygodniu przychodzi sprzątaczka.

jacek.liput@perfekton.pl

ID ogłoszenia: 4145ef0c08ca7041

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Opieka Perfekton

Ostatnie przedmioty dodane przez Opieka Perfekton »