Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1200 euro netto m/c

Praca w Niemczech przy opiece nad starszą Panią 75l. we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt am Main
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 m/c
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2018 02:47
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech przy opiece nad starszą Panią 75l. we Frankfurcie nad Menem

Opis

Propozycja aktualnej pracy w Niemczech dla opiekuna bądź opiekunki osób starszych. Zlecenie z Frankfurtu nad Menem przy opiece nad Panią w wieku 75 lat, która ma drugi stopień niepełnosprawności.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Frankfurt am Main ,Niemcy.
Opieki potrzebuje 75-letnia seniorka ,waga 43 kg, wzrost 135 cm. Podopieczna ma drugi stopień niepełnosprawności – tzw. Pflegegrad 2. Choruje na osteoporozę, marskość wątroby, kamienie żółciowe, ma płyn w jamie brzusznej. Podopieczna ma założony cewnik, który jest 1 raz w miesiącu zmieniany przez opiekę medyczną. Seniorka ma inkontynencję i korzysta z pieluch. Porusza się przy pomocy balkonika, na wózku, dużo czasu spędza leżąc. Po schodach wchodzi z trudnością przy wsparciu. Pomaga przy przechodzeniu z łóżka na wózek. Stan psychiczny podopiecznej jest niezaburzony. Na dzień dzisiejszy przesypia całe noce.

Z relacji opiekunki:

Rodzina bardzo życzliwa, podopieczna sama zmienia sobie pieluchy, sama przeprowadza czynności higieniczne, w nocy nie budzi opiekunki nawet jak sama wstaje do toalety (porusza się przy balkoniku, ale najchętniej leży w łózku), lubi z OP oglą-dać telewizję i rozmawiać, jej mąż nie jest absorbujący, raczej tylko je wspólne posiłki, ewentualnie piję wspólnie kawę.
Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu 75m2. W mieszkaniu obok mieszaka mąż Pani Irmy ,który zajmuje się nią gdy opie-kunka ma czas wolny, przychodzi również na obiady więc trzeba go uwzględnić podczas przygotowywania posiłków. Dla opiekunki jest do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest dostęp do Internetu. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną. Seniorka ma 2 córki ,które choć nie mieszkają z mamą są bardzo pomocne . Jeśli opiekunka czegoś potrzebuje chętnie pomagają. Mogą też obwieźć opiekunkę po mieście . Są bardzo miłe i otwarte.

Zlecenie/zastępstwo od 08.04.18 na 2 m/c . Stawka 1200 euro netto m/c . Poszukujemy pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod nume-rem: +48 730-959-900 lub mailowy:
marzena.wojnicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 8505aaa59c8e84c4

ilość wszystkich wyświetleń: 540, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.