€ 11.50 € brutto/h

Produkcja palet i skrzynek dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz w Leutkirch k. Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 88299 Leutkirch
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 marca 2022 01:27

W Leutkirch k. Monachium od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy produkcji palet i skrzynek drewnianych. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego także będzie możliwe.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy produkcja palet oraz skrzynek. Klient prowadzi zakład produkujący elementy z drewna takie jak palety, skrzynki.

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótszy okres)
Miejsce: 88299 Leutkirch (okolice Monachium), Niemcy

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
– Czynności pomocnicze przy produkcji palet oraz skrzynek
– Obsługa gwoździarki pneumatycznej
– Dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie produkcyjne
– Sprawność fizyczna
– Mile widziany własny samochód na wyjazd (dodatek do wynagrodzenia 100 euro netto/miesięcznie)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego:

735 933 896

ID ogłoszenia: 7066242d59be9b30

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.