€ Od 16,00 €/h brutto

Przy sprzątaniu mieszkań od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2024 01:04
  • Wygasa: 17 dni, 6 godzin

Firma sprzątająca z Hanoweru poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy sprzątaniu mieszkań i domów klientów prywatnych. Zakwaterowanie zorganizowane opcjonalnie – odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Pensja: od 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Hanower, Niemcy

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie kompleksowych prac porządkowych w domach i mieszkaniach klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy.
  • Oferowanie wysokiej jakości usług sprzątania, w tym odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie łazienek, kuchni i innych pomieszczeń.
  • Dbanie o szczegóły oraz zapewnienie czystości i porządku we wszystkich obszarach sprzątanego lokalu.
  • Komunikacja z klientami w przypadku specjalnych życzeń dotyczących sprzątania i dostosowywanie się do ich potrzeb.

Wymagania:

  • Dostępność od zaraz.
  • Brak wymaganej znajomości języka niemieckiego.
  • Doświadczenie w pracy sprzątaczki/sprzątacza będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
  • Umiejętność pracy w sposób samodzielny lub w zespole, w zależności od potrzeb.
  • Dokładność, terminowość i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 16 euro brutto na godzinę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie sprzątającej w Hanowerze.
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji.
  • Opcja zakwaterowania na miejscu, dostępna za dodatkową opłatą.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Sprzątanie domów i mieszkań, maj 2024 Hanower, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-mieszkan-hanower-2024/

ID ogłoszenia: 21663be02c23fac

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.