€ 10-12/h

Sezonowa praca Niemcy od zaraz bez języka przy zbiorach szparagów, truskawek 2020 Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 04:14

Aktualna propozycja zatrudnienia w Darmstadt przy zbiorach szparagów oraz truskawek 2020. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka niemieckiego. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie oraz obiad w godzinach pracy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Pensja: 10 do 12 euro brutto na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Stuttgart, Frankfurt, Dortmund, Darmstadt – Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna na polu
  • ręczny zbiór szparagów oraz truskawek

Oczekiwania:

  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej, która zostanie podpisana pomiędzy pracodawcą i pracownikiem bez pośredników
  • obiad w godzinach pracy
  • atrakcyjne zarobki plus dodatki za ilość zbioru
  • miejsce zamieszkania
  • zorganizowanie przejazdu
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • [ogłoszenie nieaktualne]

źródło: https://meinpersonal.pl

ID ogłoszenia: 5615ed7a276922c3

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.