€ 12,41

Sezonowa praca Niemcy od zaraz w ogrodnictwie pielęgnacja terenów zielonych, Gensingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gensingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 30.09.2024
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2024 00:28
  • Wygasa: 11 dni, 23 godzin

Z podstawową znajomością języka w rejonie Gensingen możliwa praca w Niemczech od zaraz przy pielęgnacji terenów zielonych.  Bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych na terenie firmy.

Firma InnovaPlant należąca do grupy firmy Kientzler Gartenbau GmbH & Co. KG z siedzibą w Gensingen zatrudni od zaraz do 30.09.2024 mężczyznę do pracy sezonowej przy pielęgnacji zewnętrznych terenów firmy.

Opis stanowiska pracy:
• Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pielęgnację zewnętrznych terenów firmy (koszenie trawy, przycinanie żywopłotu, podlewanie itp.)
• Prace porządkowe na terenie firmy i/oraz ewentualnie na szklarni
• Inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
• Język niemiecki albo angielski na poziomie m.in. podstawowego
• Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane lecz niekonieczne

Zapewniamy:
• Umowę z renomowanym niemieckim pracodawcą
• Ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
• Wynagrodzenie 12,41 €/h brutto
• Nadgodziny płatne +25 %
• Dodatek urlopowy
• Zwrot kosztów za obuwie ochronne S1 albo S2 (z wkładką metalową) do 100 € za sezon
• Bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych na terenie firmy
• Na miejscu dobrze wyposażona kuchnia: lodówki, kuchenki, mikrofalówki
• Pomieszczenie do prania z pralkami. Użytkowanie bezpłatne.
• Internet opłata 6 €/miesiąc
• opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres Email:

ahaupa@kientzler.de albo pod numerem telefonu +49 162 2476019.

ID ogłoszenia: 313667d3f05d1f08

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.