€ 10,50/h

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorze szparagów bez języka Köln 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 marca 2022 02:09

Od kwietnia 2022 ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów. Od zaraz zatrudnienie dostępne w Kolonii również bez znajomości języka i doświadczenia w rolnictwie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 10

Umowa: sezonowa na ok. 3 miesiące

Rozpoczęcie: od 1 lub 5 kwietnia 2022

Obowiązki:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbiorze – wycinaniu szparagów
  • praca na polu przy sortowaniu zbioru
  • zbiór warzyw również wykonywany jest w trakcie deszczu oraz w pozycji pochylonej
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w niesprzyjającej aurze pogodowej
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • brak problemów zdrowotnych
  • czynne prawo jazdy kat. B – wymagana od 2/3 osób na zespół
  • konieczność zabrania odpowiedniej odzieży i obuwia do pracy
  • zaangażowanie, sumienność, zmotywowane
  • posiadanie ważnego certyfikatu szczepień na covid/szybkiego testu antygenowego przed wyjazdem (w przypadku braku szczepień)

Zapewniamy:

  • w cenie 660 PLN zorganizowany wyjazd do Niemiec, ubezpieczenie, wsparcie indywidualnego koordynatora
  • opcja wyjazdu własnym autem
  • przynajmniej 48 godzin pracy tygodniowo
  • terminowe wypłacanie pensji
  • zamieszkanie zorganizowane za darmo

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 134463295

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-i-sortowanie-szparagow_674656

ID ogłoszenia: 1906236d41ae88b6

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.