€ 15€ brutto/h +8,50€/h netto

Spawacz 135 – dam pracę w Niemczech od zaraz w Steinfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Steinfeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2024 00:21

Agencja rekrutacyjna dla swojego kontrahenta ze Steinfeld od zaraz poszukuje doświadczonych spawaczy z certyfikatem 135 do podjęcia pracy w Niemczech. Konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Agencja Pracy SOCPOL HR (cert.23912) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:

Spawacz 135

Miejsce pracy : Steinfeld

Zadania:

Spawanie konstrukcji maszyn i urządzeń

Wymagane:

– ważny certyfikat 135

– umiejętność spawania metodą 135

– znajomość j. niemieckiego na poziomie podstawowym

– prawo jazdy i samochód

Pracodawca oferuje:

– umowa o pracę na warunkach niemieckich

– wynagrodzenie 15,0 Euro brutto / godz + dieta 8,50 Euro netto/ do każdej przepracowanej godziny

– 300,0 Euro, bonus tytułem podjęcia pracy

– pracodawca organizuje zakwaterowanie

biuro@socpol.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL- HR oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych na każdym etapie.

ID ogłoszenia: 5536669bcf867d9a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.