Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ Od 16,00 €/h brutto

Sprzątanie biur dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2024 01:09
  • Wygasa: 10 dni, 19 godzin
Sprzątanie biur dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka w Dortmundzie

Opis

Od zaraz dla sprzątaczy lub sprzątaczek oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu biur w rejonie Dortmundu. Możliwe zakwaterowanie na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Wynagrodzenie: od 16 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Opis zadań:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za wykonywanie codziennych prac sprzątających, dbając o utrzymanie czystości i porządku na powierzchniach biurowych. Twoje obowiązki obejmują odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie powierzchni oraz opróżnianie koszy na śmieci. Ponadto, będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie czystości i higieny w łazienkach, w tym mycie umywalek, toalet, luster i innych powierzchni.

Zadania specjalne mogą również się pojawić, takie jak czyszczenie okien, odkurzanie dywanów, czy pielęgnacja powierzchni szklanych, w zależności od aktualnych potrzeb i wymagań.

Będziesz również odpowiedzialny/a za dbanie o zapasy środków czystości i narzędzi niezbędnych do wykonywania prac sprzątających oraz zgłaszanie niedoborów i potrzeb uzupełnień.

Wymagania:

Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego: Oferujemy pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego, dając szansę osobom spoza Niemiec.

Doświadczenie nie jest konieczne: Choć doświadczenie w zawodzie sprzątaczki jest mile widziane, nie jest to wymóg. Chętnie dostarczymy niezbędne szkolenie i zapoznamy Cię z naszymi procedurami.

Samodzielność i dokładność: Oczekujemy, że będziesz w stanie wykonywać swoje zadania samodzielnie i dokładnie, dbając o szczegóły.

Zdolność do pracy fizycznej: Praca jako sprzątaczka może być fizycznie wymagająca, dlatego oczekujemy, że będziesz w dobrej kondycji fizycznej i gotowy/a do pracy o charakterze fizycznym.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto za każdą przepracowaną godzinę.

Zatrudnienie od zaraz: Możesz rozpocząć pracę natychmiast, bez długiego okresu oczekiwania.

Zakwaterowanie: Na miejscu dostępne jest zakwaterowanie, za które pobierana jest niewielka opłata w wysokości 150 euro miesięcznie. Dołącz do nas i rozpocznij pracę w Niemczech!

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de

z dopiskiem: Sprzątanie biura Dortmund od zaraz 2024

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 805667c6c9193743

    

ilość wszystkich wyświetleń: 106, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.