€ 10.00 € brutto

Szwaczka lub Szwacz dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz k. Erfurtu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2020 04:13

W Bad Tennstedt k. Erfurtu do podjęcia legalna praca w Niemczech bez znajomości języka w charakterze szwaczki bądź szwacza. Zatrudnienie od zaraz jest możliwe.

Szwaczka / Szwacz

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko szwaczki / szwacza – szycie ciężkie. Klient prowadzi firmę która zajmuje się obszyciami ścianek działowych oraz krzeseł. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Rozpoczęcie projektu: 15 lub 20.07.2020r.(termin do ustalenia)
Zakończenie projektu: 31.12.2020r ( z możliwością przedłużenia)
Miejscowość: 99955 Bad Tennstedt, Niemcy (Erfurt)

Oferujemy:
-umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
-bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-możliwość długotrwałej współpracy
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
– szycie, krojenie materiałów
– obszywanie dużych elementów, krzesła, ścianki działowe
– docinanie materiałów

Wymagania:
– doświadczenie w szyciu ciężkim
– gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego:

735 933 896

ID ogłoszenia: 3885f081deb46f25

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.