€ Akord 1,10 €/kg.

Zbiory szparagów od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka, Kraichtal 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kraichtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: sezon 2024
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 maja 2024 01:06
  • Wygasa: 24 dni, 7 godzin

Gospodarstwo z Kraichtal od zaraz poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu dostępnym za niewielką opłatą.

Stanowisko: pracownik zbioru szparagów

Miejsce: Kraichtal

Start: od zaraz

Zarobki: na akord 1,10 €/kg zebranych warzyw

Zadania:

Zbiory szparagów polowych

Witam, poszukuję chętne osoby do zbioru szparag z doświadczeniem w Niemczech, Kraichtal, 100km od Frankfurtu nad Menem.

Praca od zaraz na okres półtora miesiąca praca akordowa 1.10 Euro za kilogram szparag.

Zakwaterowanie 5 Euro dziennie.

Pokoje umeblowane w pełni we wszystko jak kuchnie i łazienki.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

Nie odpowiadam na aplikacje i wiadomości wysłane na online, kontakt tylko telefoniczny.

Kontakt:

tel.: 512 998 852

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/dam-prace-przy-zbiorze-szparagow-CID4-IDYy4T1.html

ID ogłoszenia: 301664515a2edecb

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.