€ 1,400.00

Berlin – dam pracę w Niemczech dla opiekunki osoby starszej 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 września 2017 04:05

Opcja legalnej pracy w Niemczech na stanowisku opiekuna lub opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Berlinie przy opiece nad seniorami i wsparciu przy prowadzeniu domu.

Obowiązki:

– prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie, zakupy)
– pomoc we wstawaniu z łóżka
– pomoc w myciu
– spacery
– wizyty u lekarza, podawanie leków

Wymagania:

– doświadczenie w opiece
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– chęć do pracy

Oferujemy:

– organizację i pokrycie kosztów przejazdu w obie strony
– opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub działalności gospodarczej
– wynagrodzenie 1100€ umowa zlecenie, 1400€ działalność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz kontakt:

tel. 721319030, tel. 517 290 692

rekrutacja@opieka-melisa.pl

ID ogłoszenia: 60259c52c0d2c4f4