€ 1350 euro

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech, Kassel przy rozładunku, załadunku na magazynie logistycznym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2017 02:54

Bez znajomości języka propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na magazynie logistycznym w Kassel. Zatrudnienie przy rozładunku i załadunku towarów.

Opis stanowiska:
– załadunek/rozładunek kontenerów w magazynie logistycznym(paczki ważą od 1 kg do 50 kg)
– skanowanie paczek
– dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
-legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
– gwarantowane godziny pracy
– możliwość pracy w dodatkowych godzinach
-dodatkowe bonusy
-stały dodatek z tytułu użytkowania własnego obuwia
-zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy/pełne wyposażenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
-możliwość dłuższej współpracy

Oczekujemy:
-sprawności fizycznej
– umiejętności pracy w zespole
– mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem

Zdjęcia zakwaterowania:

ID ogłoszenia: 18659ef51fc59afc

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez rekrutacja@ideal-work.com.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez rekrutacja@ideal-work.com.pl »