€ 11,50/h brutto

Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie owoców Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2018 05:35

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu owoców na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie w sortowni owoców
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań o charakterze fizycznym przy myciu, sortowaniu i pakowaniu owoców

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość, zwinność, energiczność

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, przy tłumaczeniu dokumentów, zakładaniu konta w banku itp.
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 120 euro miesięcznie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na czas określony – 4 miesiące
  • wdrożenie w obowiązki
  • przeszkolenie pracownicze oraz uniform służbowy
  • dodatkową dietę na zakup taniego jedzenia w kantynie pracowniczej

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Sortowanie owoców, lipiec/2018 imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 535b33e77db9e44

1 odpowiedź na “Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie owoców Dortmund”

  1. MonikaTomek na 16 lipca 2018 @ 12:46

    Czy oferta jest nadal aktualna?