€ 2.100 brutto + diety + premie

Bez języka Niemcy praca od zaraz w Berlinie jako kierowca kat. C+E

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: dlugoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 05:11

Propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka jako kierowca kat. C+E. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy transporcie drewna i jego załadunku oraz rozładunku.

Aktualna propozycja pracy w Niemczech w firmie GaLa Bau w Berlinie na stanowisku kierowcy C+E.

Zadania:
praca zwiazana z pielegnacja i wycinka drzew przy drogach i autostradach, zaladunek oraz przetransportowanie drewna, obsluga maszych takich tak pily mechaniczne, przyczepy lesne, traktor.

Praca w zespolach piecioosobowych – jedna osoba z prawem jazdy kat T, inna osoba z prawem jazdy kat C+E.

Zapewniamy bardzo dobre warunki zatrudnienia, prace na pelny etat, odziez robocza, dlugoterminowe zatrudnienie, wsparcie dysponenta polskojezycznego oraz zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie zyciorysu wraz ze zdjeciem na adres kundenbetreuung@beseronline.de

ID ogłoszenia: 2395a605d8b3062a