€ 11 € brutto

Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech 2019 – sortowanie paczek w DHL Neumünster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neumünster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 25 marca 2019 04:14

W rejonie Neumünster od zaraz atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek w firmie DHL. Oferta 2019 bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie firmowe możliwe na miejscu.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników do firmy DHL w Niemczech (Neumünster).

Obowiązki
Sortowanie i układanie paczek

Wymagania
znajomość liczebników w języku niemieckim (do 1000)
punktualność
rzetelność
mile widziane doświadczenie
mile widziane prawo jazdy kat. B
mile widziany własny samochód

Oferujemy
wynagrodzenie od 1300 € netto
umowa o pracę dwujęzyczna – wiesz, co podpisujesz
dodatek za użytkowanie własnego samochodu w celu dojazdu do pracy ( do 100€ )
premie za polecenie nowego pracownika 40€,
bezpłatna pomoc (meldunek, kasa chorych, konto bankowe)
dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit (pełny etat) ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech- opłacane ubezpieczenie zdrowotne i wszelkie składki rentowne i socjalne
możliwość firmowego zakwaterowania
możliwość awansu
wynagrodzenie godzinowe 11 € brutto

CV proszę wysłać na adres: cv@german-logistic.de

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.
Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

ID ogłoszenia: 295c90b7f9bdad0

5 komentarzy na “Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech 2019 – sortowanie paczek w DHL Neumünster”

  1. Witam proszę o kontakt 730302093 jestem gotowa wyjechać już. Dziękuję 🙂

  2. Klaudii1122 na 28 marca 2019 @ 21:59

    Witam chciałabym wyjechać razem z chłopakiem jesteśmy gotowi wyjechać w ten weekend.
    Nie potrafimy języka ale nauka liczebnikow to dla nas żaden problem.
    Wystarczy 10/15minut nauki.
    Posiadamy własny samochód oraz chłopak
    prawo jazdy kat. B.
    Pracowalismy już za granicą.
    Proszę o kontakt : 534 692 023

  3. Karolina13.6 na 31 marca 2019 @ 20:07

    Witam. Para zainteresowana pracą od 8.04. Posiadamy własny samochód na wyjazd. Proszę o kontakt 606109213 lub karolina13.6@interia.pl

  4. Obecnie przebywam w niemczech oferta jestem zainteresowana. Czy Może jest jakaś
    oferta okolice Schwerina. Bo tu mam zakwaterowanie dojazd samochodem możliwy. Tel kont 530679360

  5. Praca ciężka, popędzają ludzi jak sie tylko da, plecy siadają po tygodniu 🙂