€ 1850/mc brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2019 03:13

Propozycja zatrudnienia w Berlinie na stanowisku pakowacza perfum. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków w nowe pudełka.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • praca manualna przy linii, polegająca na ręcznym pakowaniu flakonów perfum
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała swoje zadania w pozycji siedzącej
  • zadania są powtarzalne i monotonne
  • czasem inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • chęć rozwoju i samorealizacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pierwszą umowę na okres próbny
  • w pełni niemieckie warunki zatrudnienia – obowiązuje umowa niemiecką + ubezpieczenie + świadczenia
  • pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Berlin 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.com

ID ogłoszenia: 5265d59b43b19798

13 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum Berlin”

  1. jestem zainteresowana ofertą pakowania perfum, Berlin 2019.
    Obecnie jestem w Anglii gdzie kontrakt konczy sie mi 23.08.2019r.
    Kontakt +48 791 072 327

  2. Witam wraz z mężem i synem wyslalismy cv zainteresowało nas ogloszenie oto nasz te. 726173197

  3. Aleksandra.dwa na 21 sierpnia 2019 @ 11:31

    Proszę o kontakt 570078182 lub meila ale.pok19@wp.pl 2 osoby od zaraz podejmą prace 😉

  4. Witam 2 kobiety zainteresowane Państwa ofertą pracy.Mój email do ewentualnego kontaktu frasunekagnieszka@gmail.com

  5. truckdriver na 23 sierpnia 2019 @ 09:59

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy na pakowaniu perfum, Berlin 2019r. Mogę wyjechać na dłuższy okres czasu. Proszę o kontakt tel. pod numer 690143893

  6. Para chętna do pracy. Kontakt poprzez e-mail elka21.75-75@o2.pl

  7. Para chętna do pracy. 24 i 25 lat. Kontakt telefoniczny: 665175699

  8. Martinek1990 na 29 sierpnia 2019 @ 18:35

    Witam jestem zainteresowany w raz z partnerką 516434039.

  9. angela2000 na 1 września 2019 @ 09:48

    Jestem zainteresowana pracą wraz z mężem. Proszę o kontakt 509163947

  10. Adamimariola na 5 września 2019 @ 05:26

    Witam Młoda Para zainteresowana pracą proszę o kontakt 669075838

  11. Jestem zainteresowany pracą kontakt 501 375 306

  12. aleksandra74 na 7 września 2019 @ 20:31

    Chętna para do pracy.
    aleksandrastrzelczyk@onet.pl
    537991120