€ 10-16/h brutto

Bez języka praca w Niemczech na budowie od zaraz przy remontach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 listopada 2021 01:06

Oferta aktualnej pracy w Niemczech na budowie przy remontach-wykończeniach dla budowlańców. Zatrudnienie od zaraz we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka z zakwaterowaniem i przejazdami zorganizowanymi odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Wynagrodzenie: od 10-14 euro, dla osób z własnymi narzędziami i autem od 12-16 euro za godzinę

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie budowlanej, która podejmuje się prac wykończeniowych mieszkań, domów
  • prace polegają na kompletnych renowacjach oraz pracach ogrodowych przy murkach, basenach czy tarasach
    szczegółowe zadania to między innymi: murowanie, szalowanie, układanie płytek, szpachlowanie, tynkowanie, montaż zabudowy suchej itp.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na budowie
  • przykładanie się do obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności
  • trzeźwe myślenie
  • zainteresowanie branżą budowlaną
  • działalność polska lub niemiecka

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • stały rozwój
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • 55 godzin pracy tygodniowo
  • pracę od poniedziałku do soboty
  • opcja zamieszkania w cenie 12 euro na dobę plus dojazd do pracy w cenie 3 euro
  • system pracy 6/2 – 6 tygodni pracy i 2 urlop
  • opcja rozliczania się od całości i za wykonaną pracę

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-budowie-w-niemczech-okolice-frankfurtu-nad-menem-CID4-IDK55rN.html

ID ogłoszenia: 624619a3eddd048f