€ 13-16/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 04:01

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Zatrudnienie dla sprzątaczek bez znajomości języka w Stuttgarcie. Na prośbę pracodawca pomoże znaleźć odpłatne lokum.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Liczba miejsc: 2 (jedna osoba może być bez znajomości języka)

Pensja: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o czystość w klinice stomatologicznej – gabinetach, laboratorium, pomieszczeniach socjalnych, toaletach itp.
  • zadania polegają na odkażaniu, myciu podłóg, wynoszeniu oraz odpowiednim przechowywaniu odpadów
  • pracownik może zostać poproszony w krytycznych sytuacjach o pomoc w przygotowaniu gabinetów pomiędzy przyjęciami pacjentów

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego przez jedną osobę w zespole
  • dobra kondycja
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność, skrupulatność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania odpłatnego na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pracę w systemie dwuzmianowym – od 8 do 16 i od 14 do 22
  • wdrożenie w obowiązki
  • odpłatny urlop

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 02/2020″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 8095e406f2fd3461

3 komentarze na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej Stuttgart”

  1. Agnieszka.Derczyk na 16 lutego 2020 @ 17:35

    Proszę o kontakt: agnieszka.derczyk@gmali.com /niestety na podany adres nie można wysłać do Państwa Cv

  2. Marzena19121973 na 17 lutego 2020 @ 06:45

    Witam jestem zainteresowana Państwa oferta pracy proszę o kontakt 530418644 lub mail:konieczekmarzena@gmail.com Pozdrawiam

  3. bianka1993 na 28 lutego 2020 @ 19:20

    Witam. Jestem zainteresowana pracą u Was. Od niedawna mieszkam w Niemczech i bardzo zależy mi na znalezieniu pracy. Numer telefonu 015908104946