€ 9,80 euro brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz Hamburg produkcja karmy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 02:29

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji karmy dla zwierząt w fabryce z Hamburga. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 9,80 euro brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • prace produkcyjne polegające na obsłudze maszyn produkcyjnych – pracodawca zapewnia dodatkowe szkolenie
  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem mieszanek i odmierzaniem składników
  • pakowanie gotowej karmy

Oczekiwania:

  • sumienność, odpowiedzialność, efektywność
  • brak problemów zdrowotnych
  • dyspozycyjność pd zaraz
  • zdolność do szybkiej nauki
  • wytrzymałość
  • dobra kondycja

Zapewniamy:

  • umowa o pracę początkowo na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie
  • odpłatne zamieszkanie, zakwaterowanie kosztuje 250 euro miesięcznie w jednoosobowym pokoju, lub 200 euro w pokojach 2-3 osobowych
  • atrakcyjne zarobki plus liczne dodatki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-karmy/04/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-karmy-hamburg/

ID ogłoszenia: 52256fd01547f5c0

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz Hamburg produkcja karmy”

  1. witam jesteśmy zajntresowani praca jest nas dwóch tel kont 608175242

  2. Arek jestem gotowy do podjecia pracy oferowanej przez panstwa tel 782881277

  3. Jestem zainteresowany powyższa ofertą. mój nr tel 785655331.