€ 1820/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na produkcji jogurtów Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2017 03:59

Aktualne zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu dla par na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla osób dyspozycyjnych od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie 1820 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym ze Stuttgartu przy obsłudze oraz konserwacji maszyn produkcyjnych, kontroli jakości oraz dbaniu o porządek na stanowisku pracy
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • chęć do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność
  • zdolność do samodzielnej oraz zespołowej pracy
  • chęć rozwoju, kreatywność

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 euro miesięcznie od pary
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opieka koordynatora z Polski
  • legalne zatrudnienie
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

  • adres kontaktowy: Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcjajogurtów/11/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-produkcja-jogurtow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 7445a15ae9b66209

5 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na produkcji jogurtów Stuttgart od zaraz”

  1. klaudiaines na 23 listopada 2017 @ 19:51

    Dzień dobry,
    Wraz z moją koleżanką jestem zainteresowana oferta.

  2. Tomasz 1970r na 6 grudnia 2017 @ 13:57

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. proszę podać e-mail podam tam swoje CV

  3. Witam z moim bratem jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Proszę o kontakt ze mną pod nr.tel.789417422 Pozdrawiam.

  4. Damian2609 na 28 czerwca 2018 @ 14:41

    jestem zainteresowany ofertą razem z dziewczyną

  5. Witam jestem zainteresowana wraz z chłopakiem tutaj załączę numer telefonu proszę o kontakt pozdrawiam +4915145936079