€ 15/h + dieta/d + zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca na budowie od zaraz remonty-wykończenia Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2018 04:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Tymczasowa oferta z Cottbus skierowana również do ekip budowlanych.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Cottbus, Niemcy

Zlecenie szacowane jest na: ok 3-4 miesiące

Wynagrodzenie: pracodawca oferuje stawkę godzinową w wysokości 15 euro brutto na godzinę pracy plus dietę za każdy dzień roboczy wynoszącą 25 euro netto

Zadania:

  • praca przy wykończeniach nowych mieszkań na zlecenie firmy developerskiej
  • oferta głównie dla pracowników indywidualnych ale mile widziane również zgłoszenia od firm i ekip podwykonawców
  • pracownik będzie zajmował się: wylewkami, układaniem kafelków, montażem ścianek działowych, stolarki, malowaniem, szpachlowaniem, montowaniem armatury, podłóg a także prostą elektryką

Oczekiwania:

  • duże doświadczenie w pracy budowlanej przy wykończeniach
  • wszechstronność, pracowitość, zaangażowanie
  • preferowane zgłoszenia od osób z nawet podstawową znajomością języka niemieckiego
  • pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Niemiec
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w grupie
  • dostępność na 3-4 miesiące

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy tymczasowej 3-4 miesiące
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • zakwaterowanie za darmo na miejscu w już wykończonych mieszkaniach należących do zleceniodawcy
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość brania udziału w późniejszych projektach realizowanych w Niemczech i Austrii dla osób które się sprawdzą

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „Wykończenia/02/2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6105a7706e8b1a71

5 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca na budowie od zaraz remonty-wykończenia Cottbus”

  1. Kamil Kamil na 7 lutego 2018 @ 16:01

    Witam proszę o kontakt

  2. PIERRE88 na 8 lutego 2018 @ 00:20

    Witam . Jestem z zawodu elektrykiem i technikiem chydraulikiem z dokumentami i praktyką . Znam Niemiecki komunikatywnie i jestem do dyspozycji , posiadam prawojazdy i własny samochód. Proszę o kontakt pod nr tel. 606326682.

  3. DECORATOR na 11 lutego 2018 @ 00:14

    Witam jesteśmy cztero osobową brygadą z przyjemnością podejmiemy współ pracę .
    Mamy duże doświadczenie i wszechstronność .
    Pracę możemy podjęć jako brygada i jako jednostki.

  4. Witam. Jesteśmy brygada 3/4 osobową zajmujemy się wykonczeniami wnetrz. Pracowaliśmy dla Generalnego wykonawcy w Polsce na Hotelach , Biurowcach. Jestesmy zainteresowsni współpracą. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.