€ 2450/mc +dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie z obuwiem w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 września 2022 01:35

Oferujemy pracę w Niemczech dla komisjonerów także bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie obuwniczym w Lipsku od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2450 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni obuwniczej przy komisjonowaniu, pakowaniu i rozładunku dostaw
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji, wprowadzanie danych do systemu komputerowego itp.
  • inne zadania zlecone na bieżąco przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • pracowitość, odpowiedzialność, bezkonfliktowość
  • zdolność do pracy w grupie
  • terminowość
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, organizacyjnych, tłumaczeń
  • przyjazny zespół

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego, na poniższy adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 09/2022”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-lipsk-2022/

ID ogłoszenia: 45630f48fb2ccec