€ 2360 +premie, dodatki

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolady w fabryce z Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2021 02:49

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji czekolady. Oferta pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 2360 euro brutto miesięcznie plus premie oraz dodatki

Wakaty: 5

Miasto: Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie na produkcji czekolady
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie nieskomplikowanych oraz łatwych prac produkcyjnych
  • do zadań należeć będzie obsługa urządzeń, pakowanie, kontrola jakości, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole ale również samodzielność
  • przykładanie się do zadań oraz wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • solidność
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • umowę niemiecką na czas określony
  • możliwość podjęcia stałej współpracy dla najlepszych
  • zaliczki możliwe do pobierania po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • pracę w zgranym zespole
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 300 euro od osoby w wynajętych i w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/k/09/21

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 413612b544f2700d