€ 1550 euro brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par na magazynie Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2016 03:36

Oferujemy możliwość pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie z drobną elektroniką i płytami CD/DVD. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 1550 miesięcznie brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie towaru zgodnie z tym, co zamówili klienci
  • pakowanie artykułów, zabezpieczanie i adresowanie
  • zgłaszanie braków magazynowych
  • rozładunek i załadunek
  • aktualizowanie bazy danych
  • zadania inwentaryzacyjne
  • prace porządkowe
  • praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym, gadżetami, książkami, płytami oraz grami

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego jak i doświadczenie w pracy na magazynie
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z ludźmi
  • zaangażowanie, przykładanie się, odpowiedzialność
  • możliwość pracy na zmiany
  • punktualność

Zapewniamy:

  • system motywacyjny
  • przeszkolenie i wdrożenie w zadania
  • przyjazny i kontaktowy zespół
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem, odprowadzanymi składami i dostępem do pakietu socjalnego
  • w cenie 250 euro miesięcznie pracownik ma zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule prosimy podać: „Praca Niemcy na magazynie, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 47657ab5833d6d83