€ 6600-8700

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla pracowników produkcji od zaraz w Warendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Warendorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 września 2019 04:44

Agencja personalna dla kontrahenta z Warendorf poszukuje od zaraz pracowników produkcji również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy m.in. pakowaniu produktów.

Edwork jest firmą zajmującą się profesjonalną organizacją pracy na terenie Niemiec. Troszczymy się o odpowiedni dobór pracowników i umieszczamy tylko pewne oferty zatrudnienia, dlatego w Edwork zagwarantowana jest legalna i pewna praca w Niemczech. Stale rozbudowujemy bazę Pracowników, których interesuje praca na magazynie,produkcji lub dla pracowników wykwalifikowanych np. spawaczy.Mając na uwadze wymagania oraz oczekiwania zarówno Pracodawców, jak i Pracowników zapewniamy sprawdzone zatrudnienie za granicą, za atrakcyjne wynagrodzenie.Zależy nam na dobrej współpracy i zadowoleniu wszystkich, którzy korzystają z naszych usług.

Edwork obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI!

Obowiązki:
-Pakowanie i przepakowywanie produktów
-Praca fizyczna przy maszynach prodykcyjnych
-Kontrola jakości gotowych produktów

Wymagania:
-Dyspozycyjność
-Umiejętność pracy w zespole
-Wytrzymałość fizyczna
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym
-Mile widziany własny samochód
-Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
-Terminowo wypłacane wynagrodzenie
-Przyjazny system zaliczek
-Bezpłatną odzież roboczą
-Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o prace na pełen etat
-Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
-Zakładowe ubezpieczenie
-Zapewniamy zakwaterowanie
-Wsparcie polskiego koordynatora
-Możliwość nadgodzin płatne +25%,niedziela+50%
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Wynagrodzenie płatne co miesięcznie na konto pracownika
-Pewne i sprawdzone miejsce pracy
-Długoterminowy kontrakt

Sposób aplikowania:
info@edwork-poland.de
tel.+48519157840
www.edwork-poland.de
Lokalizacja miejsca pracy: Warendorf(Nandrenia Północna-Westfalia)

ID ogłoszenia: 7925d89c768a165d

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech dla pracowników produkcji od zaraz w Warendorf”

  1. Witam serdecznie..jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt na Wat sap tel.691729755

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: edWork
  • Zarejestrowany od: 13 sierpnia 2019

Inne przedmioty dodane przez edWork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez edWork »