€ 10 euro plus bezpłatne zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sortowaniu butelek na magazynie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 23:58

Praca w Niemczech dla pracowników fizycznych od zaraz na magazynie. Zatrudnienie w Lipsku dla sortowaczy- przy sortowaniu butelek po napojach. Oferta z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Lipsk

Zarobki: 10 euro/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie przy pracach magazynowych.
  • Głównym zadaniem będzie sortowanie pustych butelek po napojach.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu przynajmniej na 3 tygodnie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra sprawność i siła fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy już od poniedziałku

Oferta:

  • zatrudnienie na okres minimum 3 tygodni z możliwością przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie
  • pracownik sam musi zorganizować sobie podróż, koszty zostaną zwrócone przez pracodawcę
  • zatrudnienie dla dwóch osób

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy.
W wiadomości należy przesłać CV wraz z aktualnym zdjęciem.

topjob@onet.pl

źródło: http://www.praca4u.net/magazyn-lipsk-od-srody-id230618.html

ID ogłoszenia: 74353bc01f54bc50

6 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sortowaniu butelek na magazynie Lipsk”

  1. Marcin123 na 9 lipca 2014 @ 10:49

    Witam jestem zainteresowny ofertą.Proszę o kontakt 721420508 lub marcin-gluszak@wp.pl.

  2. psv_szewcu na 9 lipca 2014 @ 18:47

    Witam jestem zainteresowany ofertą wraz z kolegą. Jesteśmy gotowi do podjecia pracy od zaraz, posiadamy własny transport. Kontakt aszewczyk13@wp.pl lub 889 585 198

  3. susinnka na 10 lipca 2014 @ 00:36

    Wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt 695038977:)

  4. Witam jestem zainteresowany pana propozycja pracy ,aktualnie przebywam w Essen posiadam wszelkie dokumenty niemieckie takie jak ubespieczenie konto w banku itp Tel kon do mnie to 015163776213 z.p Artur

  5. RadiatorQQQQ na 10 lipca 2014 @ 15:03

    Witam ! Jestem zainteresowany ofertą. Nr tel: 715 721 892 lub na kieca16@wp.pl

  6. kasia i krzys na 13 lipca 2014 @ 18:23

    Witam, jesteśmy zainteresowani proszę o kontakt 886-852-382