€ atrakcyjne

Dam pracę w Niemczech bez języka jako pomocnik spawacza PP/ PE (ślusarz) w Brieselang

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brieselang
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do końca roku z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2019 04:16

W Brieselang także bez znajomości języka do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech w branży przemysłowej na stanowisku spawacza PP / PE (ślusarza).

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnik spawacza PP/PE (Ślusarz).

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– możliwość długotrwałej współpracy,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
– opieke polskiego Koordynatora na czas trwania projektu

Obowiązki:
– łączenie różnego rodzaju elementów wykonanych z PP za pomocą zgrzewek indukcyjnych/ ekstruderów,
– spawanie, klejenie oraz zgrzewanie elementów z tworzyw sztucznych,
– cięcie materiałów wg rysunków technicznych,
– mechaniczna oraz ręczna obróbka metalu

Wymagania:
– doświadczenie w spawaniu PP za pomocą ekstruderów lub gotowość do przyuczenia wykonywanych prac,
– BRAK wymagań posiadania certyfkatu spawacza,
– sprawność manualna oraz umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
– umeiejętność czytania rysunków technicznych – podstawy,
– nie wymaga znajomości j. niemieckiego,
– gotowość do samodzielnej pracy w systemie 3 zmianowym,
– elestyczność, umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu tel: 572 057 775

ID ogłoszenia: 1755d510d137c0d3

Brak tagów