€ 8,5 Euro - 10 Euro / h

Dam pracę w Niemczech dla kobiet bez języka – pomoc domowa, pomoc biurowa Bitburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bitburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: praca stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 września 2016 05:30

Pracodawca z rejonu Bitburga poszukuje kobiety do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku pomocy domowej i biurowej. Propozycja również dla osób bez języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

sprzątanie,

prasowanie

pranie

zakupy,

gotowanie ( rzadko )

pomoc przy pielęgnacji ogrodu,

pomoc przy  organizacji spotkań biznesowych
Szukamy osoby na dłuższy okres czasu. Znajomość języka: niekoniecznie. Mile widziane prawo jazdy. Zapewniamy pomoc przy zakwaterowaniu przez okres próbny.
Praca nie dla alergików- w domu są koty
Wymóg : osoba niepaląca.
W domu nie ma dzieci.

ID ogłoszenia: 5857c689e7e78a1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech dla kobiet bez języka – pomoc domowa, pomoc biurowa Bitburg”

  1. Angelika piotr na 15 września 2017 @ 15:08

    Witam byłabym zainteresowana ta praca .. Proszę o kontakt 726546542

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: animokrakow
  • Zarejestrowany od: 29 lutego 2016

Inne przedmioty dodane przez animokrakow

Ostatnie przedmioty dodane przez animokrakow »