€ 2000/2400

Dam pracę w Niemczech dla malarzy bez języka na budowie od zaraz, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Nieokreslon
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 00:15

Firma z Berlina poszukuje malarzy do podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie od zaraz przy malowaniu – renowacji okien także bez znajomości języka niemieckiego.

Witam

Poszukujemy malarzy do malowania okien.

Zakres obowiązków pracownika: szlifowanie, szpachlowanie, gruntowanie, malowanie.

Wymagane: Niemiecka gewerba bądź Polska działalność gospodarcza. Również wymagany jest aktualny Freistellung.

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane, zwłaszcza osoby młode, mające zapał i motywacje do pracy.

Stawka jest do uzgodnienia, jednakże na początek jest to 11/12€/h

mbereza4@gmail.com

ID ogłoszenia: 4906112075ded713

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: michalbe24
  • Zarejestrowany od: 21 czerwca 2021

Inne przedmioty dodane przez michalbe24

Ostatnie przedmioty dodane przez michalbe24 »