€ 1200-1300

Dam pracę w Niemczech jako opieka nad seniorką 81 lat od 4 sierpnia, Herzogenrath

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Herzogenrath
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 7 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2018 05:45

W Herzogenrath od sierpnia możliwa praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie przy opiece nad Panią w wieku 81 lat, która jest umysłowo sprawna, ale porusza się na wózku inwalidzkim.

Firma Pflege mit Herzen Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Herzogenrath (ok. Aachen). STAN ZDROWIA

PODOPIECZNEJ: Wiek: 81 l. Waga: 51kg Wzrost: 160 cm Grupa inwalidzka (Pflegestufe) II
Podopieczna jest umysłowo dość sprawna, porusza się na wózku. Po śmierci męża boi się sama chodzić. Trzeba ją karmić (drobne kawałki), pomóc przy wstawaniu, ubrać w toalecie, pomóc przy ubieraniu, rozbieraniu.

OBOWIĄZKI opiekunki: pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, podczas kąpieli, prysznicu, przy codziennej toalecie. Chodzi do lekarza np. po recepty.
Robi zakupy, gotuje, pierze, sprząta. Dotrzymuje podopiecznej towarzystwa, rozmawia i chodzi z nią na spacery.

DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka w domu z ogrodem w małym mieście, mieszka z psem. Seniorka dużo rzeczy chce robić jeszcze sama, po swojemu. Jeśli chodzi o jedzenie, nie ma dużych wymagań. Jest miła i spokojna.

Plan dnia:
8:30-9:00 wstawanie, mycie, potem śniadanie
Przedpołudnie: czytanie gazety, słuchanie radia
12:30-13:00 obiad
Popołudnie: odpoczynek, czytanie
OK. 18:00 kolacja, oglądnie tv
Ok. 22:00 sen

Poszukujemy pań i panów z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 4 sierpnia na 7 tygodni – 1200-1300 euro netto/m-c.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 8725b5060a35d7be