€ 10,50-12,50 Brutto

Dam pracę w Niemczech na magazynie w Hamburgu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 05:26

Firma międzynarodowa poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na magazynie z częściami do samolotów. Oczekiwana minimum komunikatywna znajomość języka.

Międzynarodowa Firma z częściami do samolotów poszukuje pracowników do magazynu na pełny etat jako Komisjonier/ Poslaniec i pracowników z uprawnieniami na wózki widłowe w południowym Hamburgu.

Komisjonier/ Poslaniec:

Zakres obowiązków:
– Komisjonowanie małych części ze skanerem

Wymagania:
– Gotowość do wczesnych, późnych godzin a także w nocy oraz praca w soboty jest obowiązkowa
– Pracowników solidnych i pracowitych

Oferujemy:
– Stawka 10,50 € brutto za godzine
– HVV Proficard ( Bilet HVV autobusowy i metro)
– Na dluzszy okres czasu
Pracowników z uprawnieniami na wózki widłowe:
-Pakowanie i przepakowywanie (Palet skrzyniowych w dużej zatoce)
– Dostarczenie towaru

Wymagania:
– Ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem
-A także posiadanie uprawnień na wózki widłowe boczne

Oferujemy:
– Stawka 12,50 € brutto za godzine

Wyslij swoje CV juz dziś! prosimy o kontakt na telefon : 040-43275118 lub przez e-mail z dokumentami w: hamburg@job-ag.com.
Jeśli nie szukasz osobiście nowego wyzwania, to być może masz dobrego znajomego lub znajomą, którzy szukają pracy to proszę polecić ta propozycję.

Dziękujemy za informację!

Z poważaniem

Chantal Semkło

ID ogłoszenia: 2685995a901a1fa3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: JOBAGSemklo
  • Zarejestrowany od: 17 sierpnia 2017

Inne przedmioty dodane przez JOBAGSemklo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez JOBAGSemklo »